KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12354479
nr 1235 4479
Blandteknik
signerad. Porträtt, 35x29
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:44:34
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr